Naszym wspólnym i największym wrogiem jest bycie korporacją! Nienawidzimy podejścia od strony pieniędzy, staramy się rozwiązywać problemy z klientami odnośnie dopasowania wzorów, motywów i kwestii rozliczeń. Nie oszukujemy, że czegoś nie da się zrobić, że klient zepsuł sobie tatuaż, bo.. ( i tutaj kłamstwo tatuatora). Stawiamy czoła zarówno wyzwaniom jak i problemom!

Studio tatuażu He3 Tatuażyk

Studio tatuażu He3 Tatuażyk

Czy znacie ludzi, którym jedyne co w życiu wychodzi to pouczanie innych jak osiągać sukcesy? Otóż ja też ich znam. Mam na imię Mariusz i jestem założycielem studia He3 Tatuażyk i jednocześnie jestem jego pracownikiem. Kiedy przechodziłem kryzys i odbijałem się z dna miałem nadal jeszcze kontakt ze starymi znajomymi, którzy mocno mnie besztali za próbę walki o sukces… Po jakimś czasie uznałem, że jeżeli chcesz być żukiem, a jesteś mrówką to inne mrówki Cię tego nie nauczą, wręcz przeciwnie.. Będą trzymali Cię za nogi, abyś z nimi został, stąd powstało moje „He” w odpowiedzi na wszystkie mądre pomysły od ludzi, którzy stoją w miejscu, a nawet się cofają.

Dlaczego Studio tatuażu He3?

Dlaczego Studio tatuażu He3?

Najlepsze ceny i 100% zadowolenia! Zapytaj o swój wymarzony projekt! Sprawdź opinie.

Cechuje nas wyjątkowe, osobiste podejście do każdego klienta oraz zaangażowanie w prace.

Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, zaopatrujemy się w największych hurtowniach w Polsce, m.in. kwadron, ars, orakon.

Studio tatuażu Łódź

Studio tatuażu Łódź

Dbamy o atmosferę, bardzo ważne jest dla nas, aby każdy czuł się jak w domu wśród przyjaciół i bliskich. Mamy mega dystans do siebie, ale w pracę wkładamy 120% serca. Wykonasz u nas każdy rodzaj tatuażu.

☎️ +48 793 033 335 ⚡️ Informacje