Witajcie w studio tatuażu He3Tatuażyk! Jesteśmy pasjonatami sztuki ciała i chcielibyśmy podzielić się naszą miłością do tatuażu z Wami. Nasze studio tatuażu to miejsce, w którym artystyczne wizje stają się rzeczywistością. Jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny tatuażu w Łodzi. Nie wierzysz? Sprawdź sam umawiając się na wolny termin!

Studio tatuażu

Studio tatuażu He3Tatuażyk

Czy znacie ludzi, którym jedyne co w życiu wychodzi to pouczanie innych jak osiągać sukcesy? Otóż ja też ich znam. Mam na imię Mariusz i jestem założycielem studia He3Tatuażyk i jednocześnie jestem jego pracownikiem. Kiedy przechodziłem kryzys i odbijałem się z dna miałem nadal jeszcze kontakt ze starymi znajomymi, którzy mocno mnie besztali za próbę walki o sukces… Po jakimś czasie uznałem, że jeżeli chcesz być żukiem, a jesteś mrówką to inne mrówki Cię tego nie nauczą, wręcz przeciwnie.. Będą trzymali Cię za nogi, abyś z nimi został, stąd powstało moje „He” w odpowiedzi na wszystkie mądre pomysły od ludzi, którzy stoją w miejscu, a nawet się cofają.

Dlaczego Studio tatuażu He3?

Po pierwsze naszym celem jest tworzenie wyjątkowych dzieł sztuki na ciele, które spełnią każde Twoje oczekiwanie. Po drugie dbamy o pełne zrozumienie Twoich potrzeb i preferencji, pomagając dopasować wzory, motywy i kwestie finansowe. Wierzymy w uczciwość i przejrzystość. Zamiast unikać trudnych rozmów to staramy się wspólnie rozwiązywać wszelkie wyzwania i problemy. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Zaopatrujemy się w największych hurtowniach w Polsce, m.in. Kwadron, Ars, Orakon.

Dlaczego studio tatuażu He3?
Najlepsze studio tatuażu Łódź

Przyjazna atmosfera i najniższe ceny

Dbamy o atmosferę w studio tatuażu, a przede wszystkim bardzo ważne jest dla nas, aby każdy czuł się jak w domu wśród przyjaciół i bliskich. Mamy mega dystans do siebie, a w naszą pracę wkładamy 120% serca. Wykonasz u nas każdy rodzaj tatuażu. Zapraszamy do naszego studio tatuażu, gdzie tworzymy sztukę na Twoim ciele. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w spełnieniu Twoich tatuażowych marzeń. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

+48 793 033 335
Facebook Instagram TikTok