INFORMACJE
  

Informacje:

Cześć, dotarłeś do Naszego studia wyjaśnimy Ci kilka rzeczy.

NAJLEPSZE CENY W POLSCE I WYŚMIENITA JAKOŚĆ

Naszym wspólnym i największym wrogiem jest bycie korporacją! Nienawidzimy podejścia od strony pieniędzy, staramy się rozwiązywać problemy z klientami odnośnie dopasowania wzorów, motywów i kwestii rozliczeń. Też nie rozumiemy dlaczego na każde pytanie o cenę tatuażu studio odpisuje „priv”. Zawsze odpowiadamy na pytania, te publiczne szczególnie. Nie oszukujemy, że czegoś nie da się zrobić, że skóra nie taka itp. a także, że klient zepsuł sobie tatuaż, bo.. ( i tutaj mydlenie oczu, aby uniknąć konsekwencji). Stawiamy czoła zarówno wyzwaniom jak i problemom oraz nie boimy się „trudnych” klientów.

Za tatuaż płaci się raz, jeżeli po wygojeniu wyjdą jakieś ubytki nawet z winy klienta (w granicach rozsądku), bezpłatnie poprawiamy pracę.

Święta trójca tego co najważniejsze!:

  1. Nie jesteś workiem pieniędzy, lecz wyjątkową osobą (najlepsze ceny)!
  2. Termin uznajemy za zarezerwowany po wpłacie zaliczki!
  3. Przyjazna i rodzinna atmosfera!

Spis Treści:

 1. Jak mam się zapisać na tatuaż?
 2. Jaka jest cena tatuażu/coveru/poprawki?
 3. Zaliczka, czyli rezerwacja terminu
 4. Jak mam się przygotować do sesji oraz jak to wygląda?
 5. Na jakim sprzęcie/ kosmetykach/igłach działamy?
 6. Czy będzie mnie bolało?
 7. Dbanie o tatuaż.
 8. Ekipa

Oraz jeżeli też jesteś ciekaw odpowiedzi na te pytania:

 1. Jak długo czeka się u was na termin?
 2. Czy przyjmujecie w godzinach popołudniowych/wieczornych?
 3. Czy przyjmujecie w niedziele?
 4. Jestem niepełnoletni/niepełnoletnia. Czy mogę mieć wykonany tatuaż?
 5. Czy macie znieczulenia?
 6. Czy mogę przyjść z osobą towarzyszącą?
 7. Czy można płacić kartą?
 8. Czy można kupić u Was vouchery/ bony podarunkowe?

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak mam się zapisać na tatuaż?

 • Napisz do nas, najlepiej na Facebooku lub Instagramie. Nie zatrudniamy dodatkowych osób tylko do obsługi wiadomości i pisania wszędzie, że nasze studio jest najlepsze, więc kiedy pracujemy możemy nie odebrać Twojego połączenia telefonicznego.
 • Nie musisz mieć gotowego planu, od tego jesteśmy artystami, aby przygotować dla Ciebie wyjątkowy projekt.
 • Przede wszystkim musimy wiedzieć duży ma być tatuaż i najlepiej opisać go słowami, które pozwolą zobrazować wielkość. Jeżeli nie masz pod ręką linijki to lepiej porównaj wielkość np. do dłoni, pięści. Następnie w którym miejscu ma być zrobiony oraz w jakim stylu i czy będzie miał jakieś kolory.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś, nie przejmuj się, pomożemy jak tylko określisz nam przybliżony budżet.

2. Jaka jest cena tatuażu/coveru/poprawki?

Ceny zaczynają się u nas od 120zł za najprostsze i najmniejsze wzory, głównie są to koszty rozłożenia stanowiska. 

 • Wielkość tatuażu –  (przypominamy, przy opisie wielkości prosimy o podanie jej najlepiej przy użyciu centymetrów, najpierw samemu upewniając się z linijką. Często linijkowe 5centymetrów jest o kilkanaście centymetrów różne od Waszego „na oko” 😊 )
 • Styl tatuażu – niektóre z nich jak np. czarno cienie wymagają często więcej pracy niż styl zwykłego konturu
 • Ilość szczegółów – tatuaż np. na przedramieniu od wewnętrznej strony możemy wykonać podczas jednej sesji i zapłacisz za niego 900-1200zł lub możemy poświęcić na niego 2 do 3 sesji i zapłacisz za niego 1800-3600zł, ale ilość szczegółów i detali będzie onieśmielała oko. Spotykamy fanów, którzy są gotowi zapłacić znacznie więcej za bardzo dopracowany wzór. Jednak my osobiście polecamy raczej prace zrobione najszybciej jak to możliwe, przy zachowaniu przyjemnego dla oka efektu. Tatuaż z czasem i tak traci pewne detale  w wyniku wielu czynników jak np. wymiana komórek, urazy mechaniczne, choroby itd.
 • Kolor – to czy tatuaż będzie kolorowy, czy czarnocieniowany. Do kolorowych tatuaży potrzebujemy użycia wielu barników, w przypadku czarnocieniowanego tatuażu zwykle używamy rozcieńczonego specjalnymi płynami tuszu jednego rodzaju lub tzw. setów graywash.

3. Zaliczka, czyli rezerwacja terminu

 • Klienta traktujemy w 100% poważnie i termin za zarezerwowany po otrzymaniu 100zł, jest to zaliczka bezzwrotna, która pozwala nam „gwarantować”, że klient się zjawi, a nasz artysta będzie mógł otrzymać wynagrodzenie. 
 • Zaliczkę można wpłacić u nas w studio na miejscu (przy ulicy Piotrkowskiej 85 w podwórku, Łódź) albo przelewem na nasze konto firmowe:

He3 Tatuazyk
75 1140 2004 0000 3402 7925 6385
w tytule przelewu: imię i nazwisko oraz data umówionej sesji

4. Jak mam się przygotować do sesji oraz jak to wygląda?

Przygotowanie

 • W dniu tatuażu należy przyjść czystym pod kątem alkoholu, substancji psychoaktywnych i innych środków, które mogą mieć wpływ na krążenie krwi, ciśnienie, zachowanie klienta. Nawet zachęcamy do tego, aby „kawosze” odmówili sobie kawy tego dnia.
 • Przeciwskazaniem jest także świeża opalenizna.
 • Koniecznie zjedz śniadanie! Najlepiej bogate w węglowodany, czyli cukry.

Jak to wygląda

 • Przychodzisz na umówiony termin do studia na Piotrkowskiej 85 w podwórku.
 • Projektujemy razem wzór lub korzystamy z wcześniej przygotowanego, dobieramy wielkość do wybranego przez Ciebie miejsca na ciele. Przylepiamy kalkę tak by było idealnie.
 • Czekasz 15/20 minut by kalka się utrwaliła, w tym czasie my rozkładamy stanowisko.
 • Tatuujemy. 
 • Robimy tyle przerw ile potrzebujesz
 • Zakładamy opatrunek i informujemy Cię jak dbać o tatuaż oraz otrzymujesz od nas kremik do smarowania.
 • Wychodzisz w świat i chwalisz się nową dziarką! 😊

I jeżeli masz chwilkę to wystawiasz nam opinię na facebooku oraz mapach googlach, oczywiście taką, jaką uważasz za słuszną. 

 

5. Na jakim sprzęcie/ kosmetykach/igłach działamy?

Kolorowe tusze:

Kosmetyki:

 • nkeeze Green (do nawilżania I odżywania skóry podczas zabiegu, o niebo lepsze od zwykłej wazeliny) Skład: Petrolatum, Zemea Propanediol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Retinyl Palmitate (Vitamin-A), Ergocalciferol (Vitamin-D), Tocopheryl Acetate (Vitamin-E), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract, Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Ascorbic Acid (Vitamin-C), Polysorbate-20, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract
 • Tattoofinish Spay (po skończonym zabiegu, przyśpiesza gojenie, zawiera srebro) Skład: Aqua, Alcohol denat., Aluminium Sulfate, Glycerin
 •  Vasocaine Spay (silnie znieczula podczas bolesnych zabiegów tatuowania, możliwy do użycia dopiero w trakcie, ponieważ wnika jedynie w rany)Skład: Purified Water, Propylene, Glycol,, Sodium Metabisulfite, Citric Acid, Epinephrine HCI, Diazolidynyl Urea, Methyl Paraben, Propyl, Paraben, Disodium EDTA

Pozostałe:

 • Wazelina kosmetyczna

6. Czy będzie mnie bolało?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym też załączyliśmy mapę bólu opartą o własne doświadczenia.

Mapa bólu – Robienie tatuażu. Gdzie boli najbardziej?

7. Dbanie o tatuaż.

 • To bardzo ważna kwestia, od której często zależy ostateczny wygląd Twojego tatuażu. Po zakończeniu pracy otrzymujesz od nas za darmo krem do smarowania (nie prowadzimy sprzedaży produktów w celu zarobienia na marży). 
 • Trzy razy dziennie:
  * Dokładnie umyj miejsce z tatuażem wodą z mydłem (najlepiej hipoalergicznym).
  * Osusz umyte miejsce czystym ręcznikiem, najlepiej papierowym.
  * Po wysuszeniu nałóż bardzo niewielką ilość kremu (lub innego zalecanego w salonie kosmetyku) i delikatnie wsmaruj go w skórę.

8. Ekipa

Mario He – Człowiek o wielu twarzach. Mario he, Panpukanko, PomocnikMikołaja- w wielu miejscach znajdziemy go pod różnymi pseudonimami. Zawsze pozytywny, uśmiechnięty. Niestety także zbyt mało myślący, potrafiący często walnąć najgorsze głupstwo w najmniej oczekiwanym momencie. Jednak, co jak co, ale warto mu wybaczyć. Stara się być złotym człowiekiem jak niewielu. Jego główną cechą jest poczucie humoru i troska. A z kolei główną pasją – mózg, psychologia i rozwój. Z każdym problemem do pogadania, do tego pana.

konto na fb: panpukanko

konto na instagramie: panpukanko

Bemben – Artysta z wiecznym uśmiechem na buzi i nienaganną kulturą. Uwielbia konturowe prace oraz rysunkowe/ graficzne wzory. Ostatnio także polubił kolory, w których dobrze się czuje. Obserwujcie jego rozwój ponieważ mega szybko łapie zajawke na trudniejsze prace, a efekty dla klientów są mega zadowalające.

konto na fb: Bemben Tattoo

Andrii – Młody, mega uzdolniony z 9 letnim stażem tatuator prosto zza naszej granicy. Przyjechał, aby zmienić swoje życie i dalej się rozwijać. Jego prace onieśmielają nawet starych wyjadaczy z Polski. czuje się jak ryba w wodzie w każdym rodzaju pracy, a im trudniejsza tym lepsza, zarówno jeżeli chodzi o czarnocieniowane tatuaże jak i kolorowy realizm.

konto na instagramie: andrewpeskov

Basia – Młoda i piękna dusza obsypana szczyptą artyzmu, delikatności i smaku, to Basia! Wykona dla Was pięknie prace w różnym stylu. Zawsze pogodna, wesoła. Z nią nie będziecie się nudzić na sesji, chętnie opowie Wam o swoim życiu o przemyśleniach, a także wysłucha Waszych historii!

konto na instagramie: hero_ink_a

DODATKOWE PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak długo czeka się u was na termin?

 • Zazwyczaj jest to okres ok. 2-4 tygodni, jednak bardzo często udaje nam się znaleźć termin nawet szybciej. Na mniejsze dziarki często terminy mamy z dnia na dzień.

2. Czy przyjmujecie w godzinach popołudniowych/wieczornych?

 • Studio oficjalne otwarte jest do godziny 16.00 od poniedziałku do soboty, jednak pracujemy często go późnych godzin popołudniowych/ wieczornych. Jednak wszelkie większe tatuaże zaczynamy od rana. Na mniejsze i malutkie dziarki jesteśmy w stanie przyjąć trochę później.

3. Czy przyjmujecie w niedziele?

 • Niestety nie, studio otwarte jest od poniedziałku do soboty. Nasi artyści są w stanie dodatkowo przyjść w niedzielę, koszt dodatkowo to 500zł, jednak nie obiecujemy, że jakiś artysta zrezygnuje ze swoich planów nawet za dodatkowe wynagrodzenie. Pieniądze to nie wszystko.

4. Jestem niepełnoletni/niepełnoletnia. Czy mogę mieć wykonany tatuaż?

 • Tak, pod warunkiem, że przyjdziesz z rodzicem lub otrzymasz pisemną zgodę od swojego opiekuna. Powinien na niej znajdować się: imię i nazwisko rodzica wraz z numerem telefonu oraz informacja, w której rodzic opisuje świadomość robienia przez swoje dziecko tatuażu oraz imię i nazwisko osoby, której będzie wykonywany tatuaż.

5. Czy macie znieczulenia?

 • Unikamy i odradzamy stosowania znieczuleń przed sesją ze względu na zmianę struktury skóry na możliwe reakcje alergiczne na substancje znieczulające, mogące powodować zaczerwienie, pokrzywkę itp. co wpływa na komfort I jakość pracy tatuatora, a często po prostu wyklucza możliwość wykonania tatuażu. Na życzenie stosujemy natomiast Vasocainę w trakcie tatuowania, kiedy wymagane jest wbijanie tuszu w to samo miejsce (Vasocaina wnika i działa jedynie w miejsce rany).

6. Czy mogę przyjść z osobą towarzyszącą?

 • Oczywiście, serdecznie zapraszamy 😊

7. Czy można płacić kartą?

 • Jak najbardziej.

8. Czy można kupić u Was vouchery/ bony podarunkowe?

Voucher podarunkowy na tatuaż

/he3tatuazyk - Facebook Messanger - Tutaj opowiadam najszybciej

+48 793 033 335

biuro@he3tatuazyk.pl

Łódź, Piotrkowska 85 (wejście w bramie)

Formularz kontaktowy: